Duyurular

   KAT MALİKLERİMİZİN DİKKATİ'NE

 Değerli Komşularımız; son zamanlarda evcil hayvanlarla ilgili meydana gelen olaylar nedeniyle yasal sorumlulukları dikkatinize sunmak zorunluluğu doğmuştur:

 1-Sitemizde ancak kimlik ve aşı kartı olan evcil hayvanlar beslenebilir,

 2-634 Sayılı KMK ya göre konutta evcil hayvan beslenmesinin ilk koşulu diğer kat maliklerini rahatsız etmemesidir.,

 3-Borçlar Kanunu Madde 1 hayvanın bakımını ve yönetimini sürekli veya geçici olarak üstlenen kişi,hayvanın verdiği zararı gidermekte yükümlüdür.(BK md.67/1)

 4-Gözetimi altında bulunan hayvanı başkalarının hayatı veya sağlığı bakımından tehlikeli olabilecek şekilde serbest bırakan veya bunların kontrol altına alınmasında ihmal gösteren kişi,altı aya kadar hapis veya adli para cezası ile cezalandırılır.(TCK md.177)

 5-Gözetimi ve sorumluluğu herhangi bir site sakini tarafından üstlenilmemiş bir evcil hayvan ortak alanlarda beslenilemez.

Sitemizde evcil hayvan besleyenlerin 634 sayılı KMK, BK md.67/1 ve TCK md.177 gereğince yasal sorumluluklarına uygun davranmalarını önemle  Bilgilerinize sunarız.

 
 

 Sayın Kat Maliklerimiz

 Web sitemizin adı Mavişehir II. Etap Albatros Blokları'dır. Üye girişi için Site Yönetiminden kullanıcı kodu ve şifrenizi imza karşılığında almanızı rica ederiz. Kat Maliklerimize SMS ile mesaj atılması alt yapıdan kaynaklı olarak mümkün değildir. İleride alt yapı çalışmalarımız tamamlandıktan sonra bilgilendirme yapılacaktır. Albatros Yönetim

 

 KAT SAKİNLERİMİZİN DİKKATİNE

Site sakinlerine misafir araç veya yaya olarak gelenler, 01.03.2024 tarihinden itibaren Güvenlik Personeli tarafından hangi blok ve daire için gelmişse site sakinimiz sistemdeki kayıtlı telefondan ranılıp onayları alındıktıktan sonra " misafir giriş - çıkış kayıt defteri" ne kaydedilerek siteye girişine müsaade edilecektir. 

Telefonla ulaşılamayan site sakininin misafiri siteye alınmayacaktır. anlayışınız için teşekkür ederiz. Toplu Yapı Yönetimi